Metalowe długopisy dla Twojej firmy

Powodów, dla których długopisy reklamowe metalowe cieszą się tak dużym uznaniem wśród naszych Klientów jest wiele, jednak na wyróżnienie zasługuje fakt, iż wystarczy nanieść dowolny tekst reklamowy lub też sam logotyp, by zwyczajny długopis zamienił się w unikalny i, co najważniejsze, przydatny gadżet reklamowy. Szeroki wybór różnorodnych modeli oraz kolorów sprawia, że każdy z naszych Klientów z pewnością znajdzie coś dla siebie. Długopis reklamowy metalowy  jest dobrze postrzeganym i jednym z najpopularniejszych upominków wręczanych przez firmy. Mimo dynamicznego rozwoju elektroniki, nadal znaczna część osób na co dzień używa artykułów piśmienniczych, dlatego też wybór tego właśnie gadżetu będzie dobrym pomysłem.

Co jeszcze warto wiedzieć o naszych długopisach metalowych reklamowych? Wszystkie z nich charakteryzują się ponadprzeciętną estetyką, dzięki czemu są one tak chętnie nabywane przez naszych Klientów. Posiadanie eleganckiego długopisu reklamowego metalowego przynosi prestiż firmie, wpływając jednocześnie na pozytywny jej odbiór zarówno wśród klientów, jak i kontrahentów. Wszystkie nasze długopisy charakteryzuje wysoka trwałość, różnorodność kolorystyczna, najwyższa jakość wykonania z uwzględnieniem najmniejszych nawet detali, co czyni to rozwiązanie niezwykle eleganckim.

Metalowe długopisy reklamowe – zapraszamy do zakupów!

Od ponad 7 lat działamy w branży materiałów promocyjnych dla firm, dostarczając wyłącznie sprawdzone, starannie wyselekcjonowane rozwiązania z zakresu różnego rodzaju gadżetów, takich jak m.in. długopisy reklamowe metalowe Przy realizacji każdego zamówienia cenimy czas Klientów, dlatego w łatwy, a także szybki sposób możesz wyszukać, a co najważniejsze, wycenić interesujące Cię produkty. Zapraszamy więc do zapoznania się z naszą ofertą, a w przypadku jakichkolwiek pytań do kontaktu telefonicznego lub też mailowego.

Długopisy metalowe

Aluminiowy długopis Heather Aluminiowy długopis Heather
Cena netto towaru bez znakowania: 1,93 zł
Aluminiowy długopis Neilo Aluminiowy długopis Neilo
Cena netto towaru bez znakowania: 3,25 zł
Aluminiowy długopis Pete Aluminiowy długopis Pete
Cena netto towaru bez znakowania: 2,82 zł
Aluminiowy długopis Thebox Aluminiowy długopis Thebox
Cena netto towaru bez znakowania: 2,34 zł
Aluminiowy długopis z lampką Berna Aluminiowy długopis z lampką Berna
Cena netto towaru bez znakowania: 10,82 zł
Anodowany długopis Truhan Anodowany długopis Truhan
Cena netto towaru bez znakowania: 7,70 zł
Długopis Długopis
Producent: Voyager 2018
Cena netto towaru bez znakowania: 1,48 zł
Długopis Długopis
Producent: Bullet 2018
Cena netto towaru bez znakowania: 30,88 zł
Długopis Alaska Długopis Alaska
Cena netto towaru bez znakowania: 9,50 zł
Długopis aluminiowy Długopis aluminiowy
Producent: Voyager 2018
Cena netto towaru bez znakowania: 3,48 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl