Regulamin

1. Oferta i zapytania

Oferta zamieszczona na stronie www.versus-reklama.pl firmy Versus agencja reklamy stanowi zaproszenie do rokowań w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Zlecenia i zapytania przyjmowane są wyłącznie w formie pisemnej – e-mailem na adres wskazany na stronie www.versus-reklama.pl lub bezpośrednio przez stronę www.versus-reklama.pl

Zapytanie musi zawierać:
-kod i nazwę produktu
-ilość
-rodzaj znakowania, ilość kolorów nadruku
-dane kontaktowe pytającego (email, telefon)

2. Ceny

Ceny opublikowane na stronie internetowej nie obejmują podatku od towarów i usług (VAT) w należnej wysokości, zgodnej z obowiązującymi przepisami prawa. Versus Agencja Reklamy zastrzega sobie prawo do zmiany cen w oparciu o nowsze cenniki nie publikowane na stronie www.versus-reklama.pl. Ceny na pamięci przenośne usb są orientacyjne - ceny na te produkty zmieniają się w zależności od kursu dolara amerykańskiego (USD $) i nie są aktualizowane na stronie www.versus-reklama.pl

Ceny produktów nie obejmują:
-kosztów znakowania i przygotowalni do znakowania
-kosztów przesyłki

3. Wysyłka

Zakupiony towar jest wysyłany za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD lub w inny uzgodniony sposób.

Przy odbiorze towarów dostarczanych przez firmy spedycyjne prosimy o sprawdzenie zawartości przesyłki i stanu jej dostarczenia. W przypadku niezgodności prosimy o zgłaszanie reklamacji kurierowi w tym samym dniu, w którym przesyłka została dostarczona. Nie będą rozpatrywane reklamacje wynikające z mechanicznego uszkodzenia towaru, jeśli Zamawiający nie przedstawi Wykonawcy protokołu uszkodzenia paczki.

4. Reklamacje

W przypadku masowych zamówień drobnych artykułów Wykonawca zastrzega sobie prawo do dostarczenia Zamawiającemu asortymentu w ilości mniejszej: 1-5 sztuk od zamawianej.
W razie niezgodności towaru z warunkami zamówienia Zamawiający przedstawi Wykonawcy swoje wątpliwości najpóźniej 7 dni od otrzymania towaru. Wykonawca uzupełni braki lub wymieni wadliwy materiał. Towary znakowane nie podlegają zwrotowi.

Versus agencja reklamy nie ponosi odpowiedzialności z tytułu różnicy pomiędzy kolorystyką towaru na stronie internetowej a rzeczywistym kolorem towaru będącego przedmiotem zamówienia, jak również z tytułu niewielkich różnic w odcieniach w obrębie zamówionego asortymentu.

5. Współpraca

Zamówienie uznaje się za przyjęte w momencie otrzymania przez Versus agencja reklamy podpisanego przez Zamawiającego formularza zamówienia

Zapłata należności za zamówiony towar następuje w sposób i w terminie wskazanym na fakturze.

Versus agencja reklamy przed przystąpieniem do zdobienia produktu przedstawi Zamawiającemu do akceptacji projekt zdobienia wraz z wizualizacją.

Na życzenie zamawiającego istnieje możliwość wykonania odpłatnie próbnego zdobienia produktu.

6. Rozstrzyganie sporów


Wszelkie spory pomiędzy stronami rozstrzyga się polubownie. W przypadku braku możliwości ugody właściwym sądem jest Sąd Gospodarczy z siedzibą w Krakowie.

gadżety targowe, prezenty reklamowe, pendrive z logo firmy, gadżety z filcu, pendrive twister z grawerem

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl