Przegląd produktów odblaskowych i bezpieczeństwa.

Dla Państwa wygody stworzyliśmy nową kategorię na stronie: Gadżety odblaskowe i bezpieczeństwa. Od teraz znacznie łatwiej znaleźć interesujący nas upominek odblaskowy.

 

Gadżety reklamowe odblaskowe są bardzo popularne i praktyczne. Decydując się na wykonanie upominków odblaskowych z nadrukiem otrzymujemy produkt zapewniający bezpieczeństwo i widoczność.

Czy wiedziałeś, że od 31 sierpnia 2014 r. piesi muszą obowiązkowo mieć widoczny odblask, jeśli poruszają się po zmierzchu drogą poza obszarem zabudowanym?

Obserwujemy duże zainteresowanie klientów artykułami odblaskowymi z nadrukiem. Co roku liczba tych produktów się zwiększa. Gadżety odblaskowe są dobrym pomysłem na każdą akcję promocyjną. To idealny przykład produktu, który będzie z przyjemnością używany przez obdarowanego - a przecież o to chodzi w upominkach reklamowych. Chcemy aby nasz klient, kontrahent lub każdy obdarowany jak najczęściej sięgał po użyteczny i praktyczny gadżet z naszym logotypem.

W szerokiej ofercie upominków odblaskowych jest kilka produktów, które są najbardziej popularne i cenione przez naszych klientów.

Opaski odblaskowe zaciskowe

 

To bardzo popularny gadżet reklamowy. Będzie odpowiedni na prawie każdą akcję promocyjną. Jako gadżet dla dzieci może służyć jako przywieszka do plecaka i zwiększać widoczność po zmroku. Coraz częściej możemy zauważyć opaski samozaciskowe z nadrukiem owinięte wokół damskich torebek. Jak widać produkt ten jest często używany i uważany za niezwykle praktyczny. Twój nadruk na opasce samozaciskowej będzie dobrze kojarzył się Twoim klientom. Opaski samozaciskowe występują w wielu kolorach a nawet w wersji z wbudowanymi diodami LED dla jeszcze większej widoczności. 

awieszki i breloki odblaskowe

 

Szukasz niedrogiego i praktycznego breloczka? Szukasz w takim razie breloków odblaskowych. Mnogość kształtów, kolorów oraz materiałów na pewno Cię zaskoczy. W tej grupie produktów znajdziemy breloczki przeznaczone typowo dla dzieci w wesołych kształtach takich jak brelok odblaskowy Miś czy brelok z uśmiechem. Breloki odblaskowe najczęściej wykonane są z miękkiego, elastycznego tworzywa sztucznego. Nie brakuje również breloków wykonanych ze sztywnego plastiku. Na tych produktach możemy wykonać nadruk tampodrukiem lub nadruk cyfrowy full kolor.

Kamizelki odblaskowe

 

Szerokie zastosowanie kamizelek odblaskowych powoduje, że są idealnym pomysłem na gadżet reklamowy z nadrukiem. W naszej szerokiej ofercie znajdą się modele dziecięce oraz dla dorosłych. Oprócz zwykłych kamizelek odblaskowych stosowanych np. w samochodach lub w szkołach i przedszkolach podczas spacerów, mamy również szelki odblaskowe i inne artykuły odblaskowe, które świetnie sprawdzą się jako upominek reklamowy.

Plecaki odblaskowe

 

Worek-plecak jest jednym z najlepiej sprzedających się gadżetów reklamowych z nadrukiem. W ofercie pojawia się coraz więcej modeli z elementami odblaskowymi. Oprócz standardowych worków plecaków bawełnianych mamy do wyboru również plecaki odblaskowe lub z elementami odblaskowymi.

Jak widać oferta artykułów odblaskowych jest bardzo szeroka, a powyżej zaprezentowane produkty to nie wszystkie możliwości. W ofercie znajdą Państwo również parasole reklamowe odblaskoweapteczki z elementami odblaskowymi, nakładki na szprychy do rowerów i wiele innych. Zachęcam do przeglądnięcia nowej kategorii w naszej ofercie - od teraz wszystkie artykuły odblaskowe będą w jednym miejscu dla Twojej wygody!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl