Gadżety z drewna

Nie da się ukryć, że w dzisiejszych czasach coraz więcej osób chce żyć w nurcie eko. Mając tę świadomość wiele firm decyduje się na wprowadzenie drewnianych gadżetów reklamowych promujących ich firmę. Są one nie tylko oryginalne i estetyczne, ale również w pełni bezpieczne dla środowiska. Wszystkim osobom posiadającym własne firmy oraz poszukującym oryginalnych i przydatnych gadżetów reklamowych, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z niniejszą ofertą eko gadżetów obok których nie można przejść obojętnie!

Każdą osobę chcącą zaopatrzyć swoją firmę w nowoczesne gadżety reklamowe, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z niniejszą ofertą eko gadżetów. Wystarczy bowiem nanieść dowolny tekst reklamowy lub też sam logotyp, by zwyczajny przedmiot, taki jak ołówek, czy też długopis, zamienił się w unikalny i, co najważniejsze, praktyczny gadżet reklamowy. W dzisiejszych czasach coraz więcej firm decyduje się na rozdawanie tego typu gadżetów, dlatego też kluczem do sukcesu oraz do bycia zapamiętanym jest rozdawanie takich podarunków, które wyróżniają się na tle innych.

Drewniane gadżety reklamowe – 100% eko!

Drewniane gadżety reklamowe pomagają zapamiętywać nie tylko logo danej firmy, ale również jej kolorystykę oraz inne elementy charakterystyczne. To właśnie dzięki tym niepozornym gadżetom utrwala się pozytywny obraz powiązany z konkretną marką. Wręczanie ich jak największej liczbie osób zwiększa prawdopodobieństwo skorzystania z usług danej firmy przez osoby obdarowane. W tym miejscu warto podkreślić, iż eko gadżety nie wymagają dużych nakładów finansowych, a przynoszą jednocześnie ogromne korzyści i, co równie ważne, są w 100% ekologiczne!

Od samego początku działalności dokładamy wszelkich starań, aby zadowolić wszystkich Klientów, którzy zdecydowali się skorzystać z naszych usług. Nieustannie poszukujemy nowych możliwości rozwoju, które przekładają się bezpośrednio na dostępność oferty, a co za tym idzie – mnogości rozwiązań promocyjnych dla Partnerów biznesowych. Jeśli zależy Ci na wyborze współpracy z prawdziwymi profesjonalistami w zakresie materiałów reklamowych, takich jak eleganckie drewniane gadżety reklamowe, jesteś we właściwym miejscu.

Gadżety ekologiczne

Bambusowy notes z okładką A5 Bambusowy notes z okładką A5
Cena netto towaru bez znakowania: 24,92 zł
Długopis KNOCK DOWN Długopis KNOCK DOWN
Cena netto towaru bez znakowania: 0,90 zł
Doniczka Petunia Doniczka Petunia
Producent: Cool 2018
Cena netto towaru bez znakowania: 5,11 zł
Drewniana linijka Simler Drewniana linijka Simler
Producent: Cool 2018
Cena netto towaru bez znakowania: 0,87 zł
Eko piórnik Eko piórnik
Cena netto towaru bez znakowania: 15,80 zł
Eko zestaw Greenwich Eko zestaw Greenwich
Producent: Cool 2018
Cena netto towaru bez znakowania: 17,17 zł
Ekologiczna torba na zakupy Ekologiczna torba na zakupy
Producent: Voyager 2018
Cena netto towaru bez znakowania: 4,84 zł
Etui na długopis Etui na długopis
Producent: Voyager 2018
Cena netto towaru bez znakowania: 0,30 zł
Etui na długopis Recicase Etui na długopis Recicase
Producent: Cool 2018
Cena netto towaru bez znakowania: 1,68 zł
Etui na długopis Recycard Etui na długopis Recycard
Producent: Cool 2018
Cena netto towaru bez znakowania: 0,32 zł
Figurka Dude Figurka Dude
Producent: Cool 2018
Cena netto towaru bez znakowania: 7,59 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl