Upominki reklamowe mogą być przydatne także w samochodzie


Dla zmotoryzowanych mamy sporo produktów do zaoferowania. W naszej bogatej ofercie upominków reklamowych możesz znaleźć produkty idalne dla branży motoryzacyjnej, klubów miłośników danej marki lub dla każdego kierowcy. Produkty takie jak apteczki samochodowe ze znakowaniem lub kamizelki odblaskowe są podstawowym wyposażeniem każdego samochodu. Oczywiście nigdy nie zakładmy, że kiedykolwiek będziemy och potrzebować, jednak w wyjątkowych sytuacjach na drodze te produkty mogą uratować nam lub komuś zdrowie a nawet życie.


Apteczki samochodowe z nadrukiem


Apteczka samochodowa to podstawowe wyposażenie samochodu. Powinna byc jak najlepiej wyposażona. Mamy wiele modeli od małych, podstawowych apteczek aż po te najbardziej rozbudowane. Spokojnie znajdziesz najlepszy dla Ciebie model. Na każdym możemy wykonac znakowanie, tak aby każdy obdarowany kojarzył Twoje logo z troską i dbaniem o jego zdrowie. To najlepsze mozliwe skojarzenie w przypadku gadżetów reklamowych.


Alkomaty to bardzo praktyczny upominek


Gadżety motoryzacyjne to także kilkadziesiąt modeli alkomatów. Dzięki temu prostemu upominkowi każdy może sprawdzić czy powinien prowadzić samochód. Produkty te cechuje wysoka jakość wykonania a także wysoka jakość pomiarów. Sprawdzenie trwa tylko kilkanaście sekund i już wiemy czy możemy jechać w drogę. W tym czasie mamy okazję rzucić okiem na logotyp umieszczony na alkomacie. Kolejny świetny przykład produktu przydatnego i atrakcyjnego dla kierowcy.


Akcesoria samochodowe ułatwiają nam podróżowanie


Upominki reklamowe takie jak ładowarki samochodowe czy uchwyty na telefon to strzał w dziesiątkę! W dobie smartfonów na pewno każdemu zdarzyło się szybko wykorzystać pojemność baterii. Podczas podróży samochodem możemy szybko doładować telefon. Możesz się zdecydować na najprostszy model ładowarki z kablem lub wybrać ładowarkę z portem do szybkiego ładowania quick charge. Dzięki temu naładujesz telefon kilkadziesiąt procent szybciej! Podarujesz swojemu klientowi bardzo przydatny i technologiczny gadżet a Twoja marka będzie się pozytywnie kojarzyć. Pozostając w temacie telefonów w aucie często musimy borykać się z problemem gdzie położyć telefon w aucie aby nie spadał podczas nagłych manewrów. Odpowiedzią na ten problem są uchwyty na telefon. Mamy największy wybór tego typu gadżetów. Sprawdź najprostsze uchwyty plastikowe ze znakowaniem w formie naklejki epoksydowej lub eleganckie i praktyczne uchwyty magnetyczne. Na każdym produkcie wykonujemy trwałe znakowanie aby twoje logo było widoczne.

Gadżety samochodowe

12V elektryczna pompa samochodowa 12V elektryczna pompa samochodowa
Cena netto towaru bez znakowania: 150,46 zł
Adapter USB Road Trip Adapter USB Road Trip
Cena netto towaru bez znakowania: 4,77 zł
Alkomar Alkomar
Cena netto towaru bez znakowania: 37,96 zł
Alkomat Alkomat
Producent: Voyager 2018
Cena netto towaru bez znakowania: 35,58 zł
Alkomat Alkomat
Cena netto towaru bez znakowania: 78,04 zł
Alkomat Drive Safe Alkomat Drive Safe
Cena netto towaru bez znakowania: 54,20 zł
Aluminiowa osłona na szybę Ombra Aluminiowa osłona na szybę Ombra
Cena netto towaru bez znakowania: 10,20 zł
Apteczka Apteczka
Producent: Voyager 2018
Cena netto towaru bez znakowania: 15,21 zł
Apteczka Apteczka
Producent: Voyager 2018
Cena netto towaru bez znakowania: 7,50 zł
Apteczka Apteczka
Producent: Voyager 2018
Cena netto towaru bez znakowania: 15,21 zł
Apteczka Apteczka
Producent: Voyager 2018
Cena netto towaru bez znakowania: 29,94 zł
Apteczka Apteczka
Cena netto towaru bez znakowania: 7,73 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl