Gadżety odblaskowe z logo

Artykuły reklamowe odblaskowe od wielu lat cieszą się dużym zainteresowaniem. Ten gadżet jak mało który jest jednocześnie świetnym nośnikiem dla nadruku oraz dba o nasze bezpieczeństwo. Opaski odblaskowe są już obowiązkowe jeśli poruszamy się w terenie niezabudowanym. Istnieje bardzo duże zapotrzebowanie na tego typu produkty. Jeżeli dodamy do tego dużą możliwość personalizacji samego produktu otrzymujemy uniwersalny i przydatny gadżet reklamowy. Szeroka oferta pozwala na wybranie takich produktów jak breloki odblaskowe miękkie lub twarde, opaski samozaciskowe, kamizelki odblaskowe a nawet takie produkty jak opaski z diodami LED lub nakładki odblaskowe na szprychy.


Kamizelki odblaskowe z nadrukiem

Dużym zainteresowaniem niezmiennie cieszą się kamizelki odblaskowe z nadrukiem. Kamizelki są wymaganym wyposażeniem samochodu. Rowerzyści i motocykliśmi już dawno docenili praktyczność tego rozwiązania. Zakładając kamizelkę jesteśmy o wiele bardziej bezpieczni na drodze. Zadbaj o bezpieczeństwo swoich klientów i podaruj im kamizelki odblaskowe. Branża motoryzayjna i budowlana to główni zainteresowani tego typu gadżetami. Coraz większe zapotrzebowanie na kamizelki z nadrukiem widzimy również wśród przedszkoli i szkół. Mamy specjalne modele kamizelek i szelek odblaskowych przystosowane dla dzieci. Mniejsze rozmiary i wesołe nadruki sprawią, że nasze dziecko chętnie będzie używać tego typu produktów.


Zawieszki odblaskowe

Najczęściej wybierane przez naszych klientów. To bardzo atrakcyjny cenowo upominek dający jednocześnie dużo miejsca na znakowanie. Na prostym breloczku zmieści się Twój logotyp i hasło. Jest to bardzo praktyczny i popularny gadżet reklamowy. Można śmiało powiedzieć, że będzie z przyjemnością używany przez obdarowaną osobę. To świetny pomysł na upominek. Niewiele gadżetów jest równie uniwersalnych jak zawieszki odblaskowe.


Opaski samozaciskowe odblaskowe

Bardzo popularny gadżet reklamowy. Duża ilość miejsca pod znakowanie i wiele zastosowań dla tego produktu powoduje, że tak często jest wybierany przez naszych klientów. Opaskę możemy założyć na ramię, przypiąć do torebki lub plecaka a nawet owinąć wokół kierownicy w rowerze. Zastosowań jest wiele ale za każdym razem zakładając opaskę dbamy o własne bezpieczeństwo. Każdy lubi produkty przydatne i praktyczne. Jeżeli weźmiemy pod uwagę, że spełniają one jeszcze bardzo dobrze funkcję reklamową to otrzymujemy produkt idealny do promocji naszej firmy.

Gadżety odblaskowe i bezpieczeństwa

 Świecąca opaska Flashstrap Świecąca opaska Flashstrap
Cena netto towaru bez znakowania: 12,61 zł
Alarm osobisty z ABS Alarm Alarm osobisty z ABS Alarm
Cena netto towaru bez znakowania: 8,69 zł
Brelok odblaskowy Crest Brelok odblaskowy Crest
Producent: Royal Design
Cena netto towaru bez znakowania: 1,15 zł
Brelok-zawieszka odblaskowa z latarką ELY Brelok-zawieszka odblaskowa z latarką ELY
Producent: No.1 2018
Cena netto towaru bez znakowania: 8,06 zł
Dziecięca czapka odblaskowa z daszkiem SEATTLE Dziecięca czapka odblaskowa z daszkiem SEATTLE
Producent: No.1 2018
Cena netto towaru bez znakowania: 14,57 zł
Gwizdek odblaskowy Alerto Gwizdek odblaskowy Alerto
Cena netto towaru bez znakowania: 2,09 zł
Kamizelka odblaskowa Kamizelka odblaskowa
Producent: Voyager 2018
Cena netto towaru bez znakowania: 11,90 zł
Kamizelka odblaskowa Kamizelka odblaskowa
Producent: Royal Design
Cena netto towaru bez znakowania: 9,50 zł
Kamizelka odblaskowa Kamizelka odblaskowa
Cena netto towaru bez znakowania: 10,90 zł
Kamizelka odblaskowa Kamizelka odblaskowa
Producent: Voyager 2018
Cena netto towaru bez znakowania: 6,97 zł
Kamizelka odblaskowa Kamizelka odblaskowa
Cena netto towaru bez znakowania: 12,42 zł
Kamizelka odblaskowa Kamizelka odblaskowa
Producent: Bullet 2018
Cena netto towaru bez znakowania: 16,45 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl