Kolor roku 2018 wg. PANTONE

Jak co roku instytut PANTONE ogłasza kolor roku. Niedawno ogłoszono, że w 2018 r. kolorem tym będzie głęboki i wyrazisty fiolet - Ultra Violet 18-3838.

 

Specjaliści z PANTONE Institute wyznaczają trendy swoimi corocznymi wyborami koloru roku. Design, projekty, wyposażenie i aranżacja wnętrz - na to wszystko ma wpływ kolor roku. Być może w gadżetach reklamowych też ma swoje odzwierciedlenie? Mamy szeroką ofertę upominków w kolorze zbliżonym do koloru roku a także szereg produktów, które możemy wyprodukować w dowolnym kolorze PANTONE

 Co powiesz na pendrive reklamowy w wybranym kolorze PANTONE np. w kolorze Ultra Violet? Albo torby na zakupy w tym lub dowolnym innym kolorze? Wykonamy też kubki ceramiczne zabarwione na dowolny kolor. Możesz też wybrać z tysięcy artykułów reklamowych w kolorze zbliżonym do koloru roku (lub dowolnym innym). Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki zaawansowanej przy każdej kategorii. Dla przykładu możesz kliknąć w poniższe przykładowe linki aby znaleźć upominki reklamowe dostępne w indywidualnym kolorze:

 Długopisy reklamowe , parasole reklamowepamięci USB

 Wróćmy jeszcze na chwilę do wyboru PANTONE - koloru Ultra Violet. Określany jest między innymi jako twórczy, prowokujący, wizjonerski, oryginalny. Zdecydowanie pasuje do branży reklamowej :) Poniżej znajdziesz poprzednie wybory instytutu:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl