Parasol składany odwrotnie - parasolowa rewolucja!

Czy w temacie parasoli można wymyślić coś rewolucyjnego i praktycznego jednocześnie? Można!

Parasole składane odwrotnie są już jakiś czas na rynku i w naszej ofercie upominków reklamowych. Przez ten okres pokazały, że "parasolowa rewolucja" to nie tylko chwyt marketingowy. Czym różni się zatem parasol składany odwrotnie od zwykłych parasoli reklamowych?

Mechanizm parasola działa w odwrotnym kierunku niż w standardowym parasolu. Ruch najprościej porównać do rozwijającego się kwiatu...No dobra producenci chyba przesadzają z porównaniami :) Faktem jest jednak to, że parasol składany odwrotnie lepiej chroni przed deszczem niż standardowa konstrukcja.  Po złożeniu zatrzymuje wodę w środku. Wystarczy przechylić złożoną parasolkę i wylać zebraną wodę. Odpada problem położenia parasolki w samochodzie, domu czy biurze. A zebraną wodą możemy podlać kwiatki :)

W naszej szerokiej ofercie parasoli reklamowych pojawia się coraz więcej modeli z mechanizmem odwrotnego składania. Obecnie dostępne modele można sprawdzić tutaj. Cały czas poszerzamy ofertę i staramy się aby pojawiało się coraz więcej sprawdzonych modeli.

Wśród aktualnie dostępnych parasolek otwieranych odwrotnie na szczególną uwagę zasługuję Parasol składany odwrotnie Revers.

To co wyróżnia ten parasol na tle konkurencji to charakterystyczna rączka w kształcie litery C. Pozwala ona na łatwe "zamocowanie" parasola kiedy akurat potrzebujemy wykonać jakąś czynność obiema rękami - na przykład sprawdzić prognozę pogody :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl