Kubek to jeden z najlepszych nośników reklamowych


Każdy z nas posiada swój ulubiony kubek, w którym kawa lub herbata smakuje po prostu lepiej. Preferencje są różne, jedni wolą standardowe kubki inni zaś bardziej wyszukane kształty. Odpowiadamy na zapotrzebowanie wszystkich. Nigdzie nie znajdziesz większego wyboru kubków reklamowych na których możemy wykonać nadruk z Twoim logotypem i przesłaniem. Skoro kubek jest świetnym nośnikiem reklamowym pomyśl również o kubkach termicznych, butelkach sportowych, bidonach lub termosach. Od teraz Twój klient będzie patrzył na Twoje logo również podczas wędrówki po górach lub miejskiej dżungli.


Kubki termiczne ze znakowaniem


Cieszą się olbrzymim zainteresowaniem naszych klientów. Dwa razy do roku poszerzamy tę ofertę jeszcze bardziej abyś mógł znaleźć odpowiedni dla Ciebie produkt. Kubki z plastiku lub ze stali nierdzewnej. Srebrne lub w każdym innym kolorze. Na każdym kubku wykonujemy odpowiednie znakowanie: grawer laserowy lub nadruk. Dobry jakościowo kubek termiczny to świetna inwestycja. Twój klient z przyjemnością będzie z niego korzystał i nosił go ze sobą. A przecież o to właśnie chodzi w gadżetach reklamowych - zależy nam aby nasze produkty były praktyczne i przydatne! O naszych kubkach termicznych wiemy wszystko. Spytaj nas ile trzymają ciepło, jak są zbudowane i z jakich materiałów. Z przyjemnością doradzimy Ci odpowiedni model.


Butelki sportowe to coraz bardziej popularny gadżet reklamowych


Moda na życie fit i bycie ciągle w formie narasta. Świadczy o tym coraz więcej klubów fitness i siłowni. Pomyśl jak wielkie pole mają tam gadżety z Twoim nadrukiem. Najlepszym przykładem będą butelki sportowe. Możemy je zabrać ze sobą na siłownie i korzystać podczas treningu. Są estetyczne wykonane ze świetnych i bezpiecznych materiałów jak Tritan. Taka butelka z Twoim nadrukiem będzie na pewno chętnie używana przez wszystkich miłośników sportu. Mamy również bidony aluminiowe i metalowe świetnie sprawdzające się podczas biwaków i wycieczek po górach. Harcerze już dawno docenili te produkty. Jak widać taki produkt nadaje się praktycznie dla każdej branży i z przyjemnością jest używany przez obdarowanego.


Termosy z Twoim nadrukiem


Kolejna grupa produktów często wybierana przez naszych klientów to termosy. Szeroka oferta pozwala Ci na wybranie odpowiedniego modelu. Termosy świetnie sprawdzają się na eventach i w plenerze. Dobry termos, który trzyma ciepło przez kilka godzin jest często używany i przez to Twój nadruk jest często w zasięgu wzorku obdarowanego. Twoja marka będzie się dobrze i przyjemnie kojarzyć kiedy Twój klient naleje sobie kubek gorącej herbaty podczas zimowego wypadu. Upominki reklamowe mają nam służyć i być przydatne a termosy reklamowe z Twoim logo zdecydowanie wpisują się w te wymagania.

Kubki termiczne i inne artykuły do picia

Air Gifts kubek termiczny 320 ml Air Gifts kubek termiczny 320 ml
Producent: Voyager 2018
Cena netto towaru bez znakowania: 31,20 zł
Air Gifts kubek termiczny 350 ml Air Gifts kubek termiczny 350 ml
Producent: Voyager 2018
Cena netto towaru bez znakowania: 28,59 zł
Air Gifts kubek termiczny 450 ml Air Gifts kubek termiczny 450 ml
Producent: Voyager 2018
Cena netto towaru bez znakowania: 37,70 zł
Aluminiowa butelka Biscing Aluminiowa butelka Biscing
Cena netto towaru bez znakowania: 12,09 zł
Aluminiowy bidon 400 ml TRANSIT Aluminiowy bidon 400 ml TRANSIT
Cena netto towaru bez znakowania: 9,43 zł
Aluminiowy bidon Madison Aluminiowy bidon Madison
Cena netto towaru bez znakowania: 20,57 zł
Aluminiowy bidon Marathon Aluminiowy bidon Marathon
Producent: Cool 2018
Cena netto towaru bez znakowania: 13,55 zł
Apteczka, zestaw pierwszej pomocy, kubek Apteczka, zestaw pierwszej pomocy, kubek
Cena netto towaru bez znakowania: 68,37 zł
Bidon Bidon
Producent: Voyager 2018
Cena netto towaru bez znakowania: 11,15 zł
Bidon Bidon
Producent: Voyager 2018
Cena netto towaru bez znakowania: 11,06 zł
Bidon Bidon
Producent: Voyager 2018
Cena netto towaru bez znakowania: 28,42 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl