Rośliny reklamowe z nadrukiem

Rośliny reklamowe z nadrukiem

Ciągle szukamy nowych produktów, które zaskakują, są nowoczesne i na długo zapadają w pamięć. Rośliny reklamowe z logo takie właśnie są! Dodatkowo jest to ekologiczny gadżet reklamowy, który dosłownie rośnie na oczach klienta. Podczas obserwowania tego wzrostu Twój klient codziennie patrzy się na piękny słoiczek z Twoim nadrukiem i dogląda swojej rośliny. Do naszej oferty właśnie wprowadziliśmy eko rośliny reklamowe, które klienci mogą wyhodować sobie z nasion wybranej rośliny.

Rośliny reklamowe w słoikach i saszetkach

Roślinki reklamowe z logo

Roślinki reklamowe w słoiku

W tym wpisie będziesz miał szansę dokładnie zapoznać się z naszą nowością tj. eko roślinami reklamowymi umieszczonymi w słoiczkach lub saszetkach. Zacznijmy od początku: najpierw wybierasz rodzaj słoika z nasionami. Do wyboru mamy 3 szklane słoiki i 1 eko pojemnik wykonany z bio-pet. Każdy słoiczek przystosowany jest pod znakowanie, masz więc sporo możliwości aby spersonalizować słoiczki z nasionami roślin. Popularną opcją są słoiki z wkładaną etykietą wydrukowaną full kolor z 1 strony. Dzięki temu Twoja grafika będzie doskonale widoczna z każdej strony słoika, dodatkowo masz bardzo dużą powierzchnię pod przygotowanie projektu. Inną możliwością jest słoik z przezroczystą naklejką dookoła słoika. Uzyskujemy dzięki temu ciekawy efekt dyskretnego znakowania widocznego na tle naturalnego podłoża do wzrostu nasion. Trzecia możliwość to szklany słoik wypełniony kolorowym kwarcem dodatkowo z przezroczystą naklejką. Dzięki możliwości wyboru koloru piasku, możesz bardziej dopasować kolorystykę swojego eko słoika z nasionami roślin pod firmowe kolory. Pamiętaj, że w każdym z 3 przypadków nadruk możemy wykonać również na zakrętce oraz dołożyć bilecik z logo Twojej firmy.

Rodzaje znakowania słoików z nasionami

Ekologiczny pojemnik z nasionami roślin

Oprócz szklanych słoików w ofercie posiadamy również 1 model roślinek reklamowych umieszczonych w pojemniku z bioplastiku. Ten w pełni ekologiczny materiał powstał z recyklingu butelek PET, co dodatkowo podkreśla troskę o środowisko. Tak jak w przypadku słoików z nasionami, mamy możliwość oznakowania pojemnika etykietą przezroczystą z Twoim logo oraz umieścić grafikę na wieczku.

Reklamowe nasiona roślin z logo

Wybrałeś już rodzaj opakowania, teraz czas na najważniejszą decyzję: na jakie nasiona się zdecydować? Możesz wybrać nasiona ziół takich jak bazylia, melisa, tymianek. Jeżeli wolisz podarować zestaw prezentowy z nasionami roślin zawierający kwiaty, możesz się zdecydować na cynię, onętek lub rumianek. Ale w słoiku z nasionami możemy umieścić nawet nasiona drzew jak np. sosna lub nasiona pomidorków koktajlowych. Co najważniejsze, to Ty decydujesz jakie nasiona mamy dołożyć do Twojego zestawu. W ofercie mamy praktycznie każdą roślinę lub drzewo, które wyrasta z nasiona. W każdym zestawie oprócz słoiczka oraz samych nasion otrzymujesz naturalne podłoże idealne do wyhodowania danej rośliny oraz instrukcję jak to zrobić. Całość jest zapakowana w eleganckie etui kartonowe z okienkiem. Zestawy z nasionami roślin z logo są zatem bardzo eleganckim i do końca przemyślanym ekologicznym upominkiem.

Saszetki z logo z nasionami roślin

Produktem tańszym od słoików z nasionami, ale równie efektownym i sprzyjającym środowisku są ekosaszetki z nasionami. W saszetce znajdziesz torfowy krążek stanowiący środowisko startowe dla Twoich wcześniej wybranych nasion. Na opakowaniu (również biodegradowalnym) możemy nakleić etykietę z jednej lub z dwóch stron. Ekosaszetki z nasionami roślin są bardzo atrakcyjne cenowo a nie tracą niczego w stosunku do zestawów słoików z nasionami. Stanowią idealne rozwiązanie dla większych zamówień.

Ekosaszetki z nasionami roślin

Nasiona roślin jako prezent reklamowy

Zestaw nasion idealnie sprawdzi się jako oryginalny upominek reklamowy. Budzi dobre emocje, przykuwa wzrok i dodatkowo dba o środowisko. W obecnym trendzie dbania o środowisko i o jak najmniejszy negatywny wpływ na planetę zestawy nasion z nadrukiem stanowią idealne rozwiązanie. Zbuduj pozytywny wizerunek swojej marki razem z naszymi roślinami reklamowymi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl