Test kubka termicznego Lock

Test kubka termicznego Lock

W ramach Wielkiego testu kubków termicznych, w pierwszej kolejności chcemy przetestować i zaprezentować najbardziej popularne modele kubków termicznych wśród naszych klientów. Od lat chętnie wybieranym modelem jest kubek termiczny Lock, który właśnie przetestowaliśmy. Po zapoznaniu się z tym artykułem nie będziesz miał wątpliwości dlaczego jest on tak popularny i doceniany.

Rodzaj izolacji i budowa kubka termicznego Lock

Ten popularny model kubka termicznego jest wykonany ze stali nierdzewnej i jako izolację posiada próżnię między ściankami. Dzięki temu rozwiązaniu doskonale utrzymuję temperaturę cieczy w środku. Podczas naszego testu kubek po 13 godzinach utrzymywał wciąż temperaturę wody na poziomie 45­°C! To doskonały wynik i wartość, która zazwyczaj jest zarezerwowana dla o wiele droższych modeli kubków termicznych. Na poniższym wykresie można zobaczyć jak długo kubek termiczny Lock trzyma ciepło.

Wynik testu kubka Lock

Jeżeli jeszcze nie wiesz w jaki sposób przeprowadzamy wielki test reklamowych kubków termicznych to koniecznie zapoznaj się z tym artykułem. Znajdziesz tam pełny opis testu i jego kryteria.

Parametry techniczne kubka termicznego Lock

  • pojemność: 440 ml
  • waga: 335 g
  • wymiary: ⌀ 65 x 235 mm
  • ile godzin trzyma ciepło: 13 
  • sposób zamykania: wieczko wkręcane w korpus, otwierane za pomocą przycisku z zabezpieczeniem

 

Nasza ocena kubka termicznego Lock

Po pierwszym kontakcie z tym modelem kubka termicznego od razu wiemy, że mamy do czynienia z wysokiej jakości produktem. To, co najbardziej rzuca się w oczy to ciekawy, ale przede wszystkim skuteczny sposób zamykania kubka. Aby napić się z kubka termicznego Lock należy wcisnąć przycisk a następnie wieczko automatycznie się uchyla i od razu można z niego pić. To wygodne rozwiązanie, pozwalające na obsługę kubka jedną ręką. Naszym zdaniem to ważny szczegół przy wyborze wygodnego kubka termicznego. Zamykanie klapki na przycisk, może czasami być problematyczne, jeśli nosimy kubek np. w plecaku lub torebce. Wtedy nietrudno o przypadkowe wciśnięcie przycisku otwierającego wieczko. Na szczęście w przypadku tego modelu mamy dodatkowe zabezpieczenie, które uniemożliwia przypadkowe otwarcie kubka. Wystarczy przesunąć czerwony suwak przy przycisku w dół i kubek już jest całkowicie zamknięty i dodatkowo zabezpieczony. Aby się napić, wystarczy przesunąć suwak w górę. To na prawdę świetne i bardzo praktyczne rozwiązanie, nieczęsto spotykane w kubkach reklamowych z tej półki cenowej. Po zamknięciu wieczka, kubek nie przepuszcza cieczy, nie musimy się martwić zatem o przypadkowe zalanie dokumentów lub zachlapanie.

Sposób otwierania kubka Lock

Wieczko kubka z systemem uszczelek jest łatwe do wymycia, dzięki ściąganym silikonowym elementom. Do wymycia kubka wewnątrz korpusu niezbędna będzie jednak szczotka z uchwytem, nie włożymy bowiem do środka kubka ręki ze zwykłą gąbką.

Kubek termiczny Lock jest doskonały pod znakowanie Twoim logotypem. Dzięki prostej budowie i bryle oferuje sporo miejsca pod znakowanie. Ten stalowy kubek termiczny możemy oznakować grawerem laserowym w dowolnym miejscu na boku kubka (jego metalowej, dolnej części). Na kubku możemy wykonać znakowanie nawet w rozmiarze 7 x 3 cm (wysokość x szerokość), daje nam to sporo miejsca na Twój logotyp. Możemy wykonać również efektowne znakowanie dookoła kubka metodą sitodruku.

Kubek termiczny Lock występuje w 4 eleganckich kolorach: srebrny, miedziany, szampański i czarny.

Kolorystyka kubka termicznego Lock

Wady i zalety kubka termicznego Lock

Naszym zdaniem kubek termiczny Lock, mógłby konkurować z modelami o wiele droższymi. Jakość wykonania, przydatne rozwiązania i przede wszystkim doskonała termoizolacja sprawiają, że jest to jeden z najlepszych kubków w naszej ofercie.

Zalety:

  • doskonała termoizolacja (13 godzin)
  • nieprzeciekające zamknięcie
  • duża powierzchnia pod znakowanie
  • możliwość obsługi jedną ręką

Wady:

  • drobne trudności przy utrzymywaniu korpusu kubka w czystości

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl