Test kubka Winnipeg 350 ml

Ranking kubków termicznych, test kubka Winnipeg 350 ml

Kontynuujemy nasze testy kubków termicznych i na warsztat bierzemy kolejne modele dostępnych na rynku reklamowym. Dzisiaj chciałbym przybliżyć model Winnipeg o pojemności 350 ml. Ten stalowy kubek wyróżnia się efektownym wykończeniem korpusu, przyciskiem open/close oraz możliwością dobrania koloru opaski silikonowej pod wieczkiem. Czy razem z efektownym wyglądem i poręcznym rozmiarem idzie również jakość izolacji? Przekonaj się sam czytając dalszą część testu.

Jak zbudowany jest kubek Winnipeg

Kubek termiczny Winnipeg został zbudowany z podwójnych ścianek ze stali nierdzewnej. Wewnątrz korpusu jest to stal 18/8 o podwyższonej jakości. Jako izolator między ściankami kubka zastosowane próżnię, co niemal gwarantuje świetną termoizolację. Na bardzo dobry wynik w teście, czyli 10 godzin utrzymywania temperatury 45°C, na pewno ma wpływ szczelne wieczko, które jest wkręcane w korpus.

Wykres temperatury kubka Winnipeg

Jeśli nie wiesz, w jaki sposób testujemy kubki termiczne zachęcamy do zapoznania się z artykułem zbiorczym z wynikami kubków, w którym znajdziesz metodę pomiarów oraz ranking kubków termicznych.

Zatrzymajmy się na chwilę przy samym wieczku kubka Winnipeg, a konkretnie na sposobie otwierania i zamykania kubka. W tym modelu zastosowano przycisk open/close, który odblokowuje lub zamyka ustnik. To świetne rozwiązanie gwarantuje zawsze szczelne zamknięcie kubka i dodatkową termoizolację. Samo wieczko łatwo się rozkręca, więc zdecydowanie łatwo utrzymać jest kubek w czystości.

Zamykanie kubka Winnipeg

Wracając na chwilę do wykresu z temperaturą wody warto zauważyć, że kubek termiczny Winnipeg utrzymuję bardzo ciepłą temperaturę wody aż przez 4 godziny, więc świetnie się sprawdzi w przypadku dłuższych spacerów lub nawet wędrówek górskich. 

Parametry techniczne 

 • pojemność: 350 ml
 • waga: 330 g
 • wymiary: ⌀ 72 x 195 mm
 • ile godzin trzyma ciepło: 10
 • sposób zamykania: wieczko wkręcane w korpus, przycisk open/close

Nasza ocena kubka termicznego Winnipeg

Nie ulega wątpliwości, że mamy przed sobą jeden z ciekawszych modeli kubka termicznego na rynku reklamowym. Kubek izotermiczny Winnipeg ma wszystko, czego szukamy: szczelne zamknięcie, wygodną pojemność, doskonałą termoizolację oraz możliwość personalizacji jeszcze na etapie zamówienia. W przypadku tego modelu mamy do wyboru aż 9 bazowych kolorów kubka oraz możliwość wybrania koloru silikonowej opaski pod wieczkiem. Tutaj mamy do wyboru 8 wariantów kolorystycznych. Matematykę zostaw nam, a dla Ciebie najważniejsza informacja to możliwość wybrania jednej z 72 dostępnych kolorystyk kubka z kolorową opaską.

Żaden inny model na rynku reklamowym nie pozwala na tak dużą personalizację już na etapie wybrania modelu. Dodajmy do tego dość duże pole pod znakowanie grawerem laserowym, możliwość nadruku logotypu w kolorze metodą tampodruku a nawet nadruk dookoła korpusu! Dopełnieniem przemyślanego projektu jest podstawka wykonana z gumy TPR zapobiegająca wywracaniu się kubka oraz możliwość obsługi jedną ręką (przydatne podczas jazdy samochodem).

Wady i zalety kubka termicznego Winnipeg

Ciężko znaleźć wady przy tak udanym modelu kubka termicznego. W 100% polecamy ten model, jako jeden z najbardziej przemyślanych oraz dających bardzo duże możliwości personalizacji. Świetna termoizolacja, szczelne wieczko, obsługa jedną ręką - ten kubek ma wszystko.

Zalety:

 • utrzymuje ciepło przez 10 godzin
 • możliwość obsługi jedną ręką
 • aż 72 opcje kolorystyczne (biorąc pod uwagę korpus + opaska silikonowa)
 • przycisk open/close
 • gumowa podstawa kubka

Wady:

 • brak
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl