Zabezpieczenie RFID - co to jest i w jakich gadżetach reklamowych występuje?

Czym właściwie jest RFID i dlaczego może stanowić zagrożenie? Definicja jest łatwo dostępna w internecie i nie będę jej tutaj przytaczał. To co jest dla nas najważniejsze, to fakt, że technologia ta wykorzystywana jest m.in. w kartach płatniczych z systemem zbliżeniowym. W skrócie technologia RFID polega na przesłaniu danych opartych na falach radiowych do odbiornika docelowego (np. terminala płatniczego). Problem w tym, że oszuści posiadają szereg urządzeń pozwalających na przechwycenie tych danych i tym samym mogą zdobyć dostęp do naszej karty bankomatowej.

 

W przypadku karty bankomatowej złodziej może przechwycić: numer karty, datę jej ważności, oraz kod CVV, który jest potwierdzeniem pojedynczej transakcji. Jeśli w portfelu będziemy mieć np. imienny bilet z technologią RFID to oszust może uzyskać dostęp do takich danych osobowych np. Imię, Nazwisko czy data urodzenia.

Na szczęście możemy się przed tym chronić. W naszej szerokiej ofercie gadżetów reklamowych posiadamy produkty chroniące przed niechcianym odczytaniem RFID. Produkty z tym systemem mogą Państwo znaleźć w takich kategoriach jak: galanteria skórzanaportfeleetui na wizytówki.

 

Już teraz możesz wybrać praktyczny i elegancki upominek reklamowy dla swoich klientów. Dzięki wybraniu produktów reklamowych z technologią anti RFID masz pewność, że produkt z Twoim logotypem będzie używany codziennie przez obdarowanego. Wszyscy przecież lubimy ładne i praktyczne upominki. 

 

Kliknij tutaj lub w poniższy obrazek aby sprawdzić wszystkie produkty z zabezpieczeniem RFID w naszej ofercie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl