Bloker dźwięku - chroń swoją prywatność w sieci

Bloker dźwięku - chroń swoją prywatność w sieci

Wiesz już na pewno jak ważne jest, aby dbać o swoje bezpieczeństwo i prywatność podczas korzystania z komputera. Na pewno masz zainstalowane oprogramowanie antywirusowe, nie klikasz w podejrzane linki i nie odwiedzasz stron bez zweryfikowanego certyfikatu SSL. Możesz być nawet bardziej ostrożny a i tak paść ofiarą cyberprzestępców. W naszych wcześniejszych wpisach o zaślepkach na kamerę do laptopa wspominaliśmy, że złośliwe oprogramowanie na naszym komputerze może zdalnie uruchomić kamerę internetową bez naszej wiedzy. Pozyskany w ten sposób materiał może być użyty przeciwko nam lub w celu szantażu. Przez ostatni rok dostarczyliśmy naszym klientom kilkadziesiąt tysięcy zasłon na kamerę z nadrukiem, dbając o ich bezpieczeństwo w sieci. Ten doskonały gadżet reklamowy był w minionym roku prawdziwym hitem sprzedaży. Połączenie doskonałej ceny i dużej wartości użytkowej sprawił, że był to upominek trafiający do każdej branży.

Czy komputer może podsłuchiwać?

Warto jednak zdać sobie sprawę, że nawet laptop z zasuwką na kamerę nie gwarantuje nam pełnego bezpieczeństwa w sieci. Przestępcy mogą zdalnie uruchomić port mikrofonu w Twoim komputerze i w ten sposób Cię podsłuchiwać! Pomyśl tylko jakie informację mogą dzięki temu przechwycić i w jaki sposób mogą je wykorzystać. Trzeba sobie zdać sprawę, że w obecnych czasach technologia rozwija się w zawrotnym tempie i oferuje wiele dogodnych rozwiązań. Możemy jechać samochodem i podyktować treść maila, a nasz telefon zamieni Twój głos na tekst i wyśle go do wybranej osoby. Możesz spytać telefon o pogodę na najbliższe dni, a w ciągu jednej chwili otrzymasz żądane informacje. Korzystanie z nawigacji samochodowej z poleceniami głosowymi, na przykład wyszukiwaniem konkretnej lokalizacji to chyba najbardziej popularna metoda "rozmowy" z własnym telefonem. Korzystając z tego typu funkcji musimy zdać sobie sprawę, że wielkie korporacje wiedzą o nas coraz więcej, uczą się rozpoznawać nasz głos, znają historię wyszukiwań i preferencje zakupowe. To, co na co dzień jest bardzo wygodne i praktyczne może zostać wykorzystane przeciwko nam.

Blokery dźwięku z Twoim logo

Zastanów się, czy zdarzyło Ci się kiedyś natknąć na reklamę z popularnej wyszukiwarki, która akurat zbiegła się w czasie z rozmową, jaką odbyłeś ze znajomym? Reklamy konkretnych wakacyjnych kierunków czy nawet odnośnik do strony z rezerwacjami tanich biletów zaraz po zwykłej rozmowie bez włączonego telefonu to nic szokującego. Telefony, komputery i tablety nas podsłuchują i co jakiś czas czytamy o aferach z podsłuchiwaniem rozmów. Mało tego, w połowie roku 2019, Google oficjalnie przyznało, że magazynuje nagrane dźwięki i są one analizowane przez pracowników Google oraz firmy zewnętrzne (źródło: https://www.blog.google/products/assistant/more-information-about-our-processes-safeguard-speech-data/). Niech każdy sam oceni takie działanie tego giganta, mnie osobiście przeraża treść tej notki. Mało tego, Google wprost przyznaje, że gdyby nie ich pracownik, który złamał politykę bezpieczeństwa firmy, to nawet byśmy się o tym nie dowiedzieli! Podsłuchiwanie Twoich rozmów to fakt, i dobrze o tym wiedzieć jak najszybciej i w prawidłowy sposób zareagować. Ok, ale jak sobie z tym poradzić?

Bloker dźwięku wkładany do gniazda Jack

Od lat stawiamy na innowacje na rynku upominków reklamowych. Jako jedni z pierwszych na rynku wprowadziliśmy zasłonki na kamerę w laptopie, testujemy dla Ciebie wybrane produkty i stale poszerzamy naszą ofertę o ciekawe upominki reklamowe. Dzisiaj wprowadzamy absolutną nowość na rynku reklamowym: bloker dźwięku z miejscem na Twoje logo do używania z każdym urządzeniem z portem Jack. Może to być zatem zarówno telefon, tablet czy komputer stacjonarny lub przenośny.

Blokery dźwięku do gniazda Jack

Jak działa bloker dźwięku?

Po włożeniu blokera dźwięku do gniazda Jack, wewnętrzny obwód "oszukuje" sprzęt, do którego jest podłączony, sprawiając że telefon lub laptop rozpoznaje nasz blocker dźwięku jako zewnętrzny mikrofon. W praktyce podłączamy bloker dźwięku, który wygłusza całkowicie wspomniany telefon lub laptop. Jest to jedyne skuteczne rozwiązaniu na rynku, bowiem jest to fizyczna blokada portu a nie dodatkowe oprogramowanie wyciszające dźwięk. 

Jak wyciszyć dźwięk w komputerze lub telefonie?

Z naszymi przenośnymi blokerami dźwięku to bardzo proste! W ofercie posiadamy 3 modele, w formie wygodnego i łatwego do przenoszenia breloka w którym chowa się bloker. Każdy model różni się kształtem i powierzchnią pod znakowanie, ale każdy działa w ten sam sposób i skutecznie wycisza mikrofon. Ten świetny upominek reklamowy jest bardzo na czasie, bo bezpieczeństwo w sieci jest bardzo popularnym zagadnieniem. Dodatkowo ofiarując bloker dźwięku swoim klientom dbasz o ich bezpieczeństwo, co stawia Cię w bardzo pozytywnym świetle. Możesz zamówić również zestaw składający się z zaślepki a kamerę z Twoim logo oraz breloczkiem z blokerem dźwięku. Ten prosty zestaw kompleksowo zadba o prywatność Twoich klientów, a oni z pewnością to docenią! Ciężko o wskazanie na inny artykuł reklamowy z naszej strony, który jest tak bardzo aktualny i pożądany przez wszystkich. Dodaj do tego atrakcyjną cenę i mamy przepis na idealny upominek reklamowy dla każdej branży.

Brelok z blokerem gniazda Jack - dostępne modele

Tak jak wspomniałem, obecnie w naszej ofercie znajdziesz 3 modele, których dokładny opis znajdziesz poniżej.

Blocker dźwięku z brelokiem

Pierwszy model składa się z silikonowego breloka, w który wkładamy metalowy bloker dźwięku. Wtyczka jest zakończona cienką blaszką o wymiarach 6 x 16 mm, co daje największą powierzchnię pod znakowanie ze wszystkich dostępnych modeli. Na blaszce możemy wykonać grawer laserowy, co jest najbardziej trwałą metodą znakowania metalu. Twoje logo nigdy się nie zetrze i zawsze będzie przypominać Twoim klientom o tym jak innowacyjny upominek reklamowy im podarowałeś.

Cylindryczny blocker dźwięku

Kolejny model to brelok o bardziej cylindrycznym kształcie. Ten brelok z blokerem dźwięku jest mniejszy, natomiast sama końcówką wchodząca w gniazdo słuchawek bardziej wystaje (na 15 mm). Z jednej strony jest to mniej praktyczne, bo wystaje z obudowy komputera, laptopa czy telefonu, z drugiej jednak wygrawerowany logotyp lub hasło jest lepiej widoczne dla Twoich klientów

Blocker dźwięku

Trzeci model blokera dźwięku jest najbardziej minimalistyczny i przypomina swoim kształtem gwóźdź lub pinezkę. Twój logotyp możemy wygrawerować na główce ale jej średnica to zaledwie 5 mm. Silikonowy brelok, który służy do przechowywania i przenoszenia blokera dźwięku oferuje większą powierzchnię pod logotyp.

Zadbaj już dzisiaj o bezpieczeństwo swoje i swoich klientów z blokerem dźwięku. Bezpieczeństwo w sieci to podstawa, a koszt tych upominków reklamowych jest stosunkowo niski do ich wartości użytkowej. W ostatnich latach ciężko wskazać bardziej skuteczny i pożądany gadżet reklamowy niż zasłonka na kamerę internetową oraz bloker dźwięku. Zaskocz swoich klientów, wyprzedź konkurencję i na długo zapisz się w pamięci obdarowanych wyjątkowym blokerem portu słuchawek.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl