Jak pakujemy zasłonki na kamerę?

Jak pakujemy zasłonki na kamerę?

Zasłonki na kamerę z logo stały się naszym bestsellerem. Od dłuższego czasu uświadamiamy naszych obecnych oraz przyszłych klientów o zagrożeniach jakie niesie brak zasłoniętej kamerki (przeczytaj nasze artykuły na blogu: Dlaczego warto zakrywać kamerę w laptopie). Doradzamy jaki model wybrać, a także wprowadzamy do oferty inne produkty chroniące Twoją prywatność w sieci jak np. blokery dźwięku. Nasi zadowoleni klienci korzystający z naszych zaślepek znają naszą propozycję zapakowania tego gadżetu reklamowego, ale zdaję sobie sprawę że nie wszyscy wiedzą jak wręczyć coś tak małego swoim klientom.

Zaślepki na kamerę zapakowane w worek z kartonikiem

Przy naszych realizacjach na zaślepki na kamerę dajemy wybór naszym klientom - możemy dostarczyć zasłonki tylko ze znakowaniem, zapakowane zbiorczo w woreczek a następnie karton, albo pakowanie jednostkowe w woreczek z kartonikiem. To drugie rozwiązanie jest najczęściej wybierane przez naszych klientów z kliku względów. Po pierwsze, z racji na swój rozmiar zasłonki na kamerę internetową nie mają własnych opakowań jednostkowych. Tak małego produktu, bez opakowania trudno przekazać swoim klientom lub kontrahentom. Drugim powodem jest większa powierzchnia reklamowa. Oprócz samego nadruku tampodrukiem (lub w pełnym kolorze) mamy do dyspozycji kartonik o wielkości 79 x 69 mm, który możemy zadrukować z 2 stron. Daje to bardzo dużo możliwości prezentacji logotypu, sloganu reklamowego, strony internetowej oraz przydatnej instrukcji naklejania zaślepki.

Zaślepki na kamerę

Tak zapakowana zaślepka na kamerę jest atrakcyjnym drobnym upominkiem reklamowym, którego bez problemu dołączysz do paczki dla klienta a nawet włożysz do koperty i wyślesz pocztą np. razem z fakturą. Twój klient otrzymuje bardzo praktyczny gadżet z Twoim logo, efektownie zapakowany i masz gwarancję, że będzie go używał z przyjemnością.

Zaślepki w woreczku


Standardowo zaślepka na kamerę z Twoim nadrukiem jest włożona do woreczka, a woreczek zaklejony. Sprawia to jednak, że zaślepka w worku się przesuwa a czasami projekt kartonika wręcz wymaga aby zaślepka pozostała w konkretnym miejscu. Nie stanowi to dla nas problemu - korzystamy wtedy z kropek klejowych i na delikatnym kleju wklejamy zasłonkę w odpowiednim miejscu na kartoniku. Dokładnie tak samo wklejane są próbki np. kremów w magazynach i gazetach.

Zaślepki na kamerę wklejone na kartonik


Nie posiadasz gotowego projektu ani nawet pomysłu na taki kartonik? Bez obaw - nasz dział graficzny przygotuję dla Ciebie wstępny projekt, który razem z twoim opiekunem handlowym dogracie mailowo lub telefonicznie. Wyślij zapytanie już teraz i zamów zaślepki na kamerę dla swojej firmy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl