Kolor roku 2019 - Living Coral!

Kolor roku 2019 - Living Coral!

Kolor roku wg. PANTONE już wybrany!

Kolor roku 2019

Jak co roku firma PANTONE śledzi trendy i ogłasza kolor roku. W nadchodzącym 2019 roku kolorem tym będzie Living Coral 16-1546. Kolor jest żywy, wesoły i kojarzyć się nam będzie raczej z pozytywnymi rzeczami. To między innymi te aspekty sprawiły, że Living Coral został wybrany kolorem roku. W świecie zdominowanym przez smartfony, social media i technologie, prawdziwe doznania pozwolą nam lepiej nawiązywać kontakty. 

Może brzmieć nieco dziwnie, w końcu to "tylko" kolor, ale instytut od 1999 r. wybiera swój kolor roku a ten dość mocno odbija się w szeroko pojętym designie. Chyba nikt nie będzie miał nic przeciwko wesołemu, żywemu i pozytywnemu kolorowi jakim jest Living Coral. Przypomnę tylko, że w zeszłym roku był to Ultra VioletPrzyznacie sami, że to raczej miła odmiana i oby ten nadchodzący rok właśnie taki był: pełen prawdziwych doznań, wielu prawdziwych relacji oraz przede wszystkim wesoły i pozytywny!

Upominki reklamowe w kolorze roku

Pewnie chciałbyś wiedzieć jaki wpływ na branżę reklamową, a konkretniej na upominki reklamowe ma kolor roku? To nie tak, że od jutra wszystkie gadżety będą koloru koralowego (przy okazji to kto nie połamał sobie teraz języka?), ale dobrze wiedzieć co jest aktualnie trendy i na topie. Moim zdaniem kolor roku o wiele bardziej oddziałuje na branże takie jak wyposażenie wnętrz, design, projekty ubrań czy nawet elementów wyposażenia domu i mebli. Nie zmienia to faktu, że możemy zaproponować szereg produktów, które będą inspirowane kolorem roku. Możemy wykonać dla Ciebie na przykład pendrive z nadrukiem nawiązującym do koloru roku. Taki upominek na pewno zostanie doceniony przez ludzi działających w szeroko pojętej branży designu. Szukasz pomysłu na upominek reklamowy dla projektanta, architekta lub designera? Chętnie podpowiemy, które produkty możemy oznakować w sposób nawiązujący do koloru roku. Wiele produktów możemy zabarwić pod konkretny kolor PANTONE. Świetnym przykładem będą kubki reklamowe - rewelacyjny pomysł na gadżet reklamowy. Dodaj do tego ciekawy kształt kubka (na naszej stronie znajdziesz ich bardzo dużo, sprawdź tutaj), efektowny nadruk i masz pewność, że Twój prezent zostanie zapamiętany na długo!

Przemyślany i elegancki gadżet reklamowy będzie używany nawet wtedy, gdy Living Coral zostanie zastąpiony nowym. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl